كشف رئيس مكتب الرئيس الإيراني “محمود واعظي ” ، اليوم (الأربعاء) ، بان الرئيس روحاني أجرى تعديلات وزارية في تشكيلته الحكومية ، وستنضم وجوه جديدة إلى التشكيلة الحكومية تكون اكثر شبابية.

وأفادت برس شيعة ، أن رئيس مكتب الرئيس الإيراني “محمود واعظي ” كشف في كلمة له صباح اليوم (الأربعاء) أمام عدد من الصحفيين، بان الرئيس روحاني أجرى تعديلات وزارية في تشكيلته الحكومية ، وستنضم وجوه جديدة إلى التشكيلة الحكومية تكون اكثر شبابية.

در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به لایحه اصلاح ساختار دولت و احیای برخی وزارتخانه‌ها اظهار داشت: این موضوع هم اکنون در مجلس شورای اسلامی هم در دست بررسی است. با تشکیل وزارتخانه‌های صنعت، بازرگانی، راه، مسکن و نیز فعالیت دوباره سازمان ملی جوانان چهره‌های جدیدی را در کابینه دولت خواهیم داشت.

وی گفت: امروز در دولت وزرای ذیربط، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و وزیر ورزش و جوانان از لایحه دولت استقبال کردند و امیدواریم به اهداف مدنظر برسیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه حل مشکلات کشور با وحدت داخلی در کشور میسر است، گفت: امروز باید به صورت منسجم در کشور کار کنیم و روی پای خودمان بایستیم و همچنین سران سه قوه نیز بتوانند با هم به تصمیمات مشترک برسند.

واعظی در ادامه گفت: آقای روحانی به وزرای مربوطه دستور دادند هر آنچه نیاز مردم است را از ظرفیت‌ها و منابع داخلی تامین کنند تا مردم از نظر نیازمندی های ضروری محتاج به کالای خارجی نباشند.

وی خاطرنشان کرد: امروز هماهنگی خوبی برای پیشبرد اهداف کشور میان سه قوه ایجاد شده است و تصمیمات اتخاذ شده با قدرت، اجرایی خواهد شد.

يتبع…..